ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA RELACJE KRONIKA NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE
 
Kategorie wydarzeń
 
 
Film
Kabaret
Literatura
Muzyka
Plastyka
Sport
Taniec
Teatr
Wystawy różne
Wydarzenia inne
 
  Bezpłatne

Dla dzieci

Wspólne: dla dzieci i dorosłych

Dla seniorów

Festiwale

Odbywające się online
 
22-08-2020     - 22-08-2020  
WYDARZENIE ARCHIWALNE, już zakończone
KAMP! + ENCHANTED HUNTERS
ZAPRASZA
Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie
ul. Dąbrowszczaków 3
10-538 Olsztyn
(Kamienica Naujacka MOK)
tel.: (89) 522 13 72 (centrala)
fax: (89) 522 13 51
http://www.mok.olsztyn.pl
Olsztyn
miejsce:
Park Centralny
20:00
BEZPŁATNE
» Muzyka

KAMP! + ENCHANTED HUNTERS

22 sie 2020 20:00

Park Centralny, okolice Zajezdni trolejbusowej


Zapraszamy na otwarty, plenerowy koncert zespołu KAMP! Na bezpłatne wydarzenie zapraszamy w sobotę 22 sierpnia do Parku Centralnego, w bezpośrednim sąsiedztwie Tartaku Raphaelsohnów. W roli supportu wystąpi grupa Enchanted Hunters.

KAMP! to jeden z najważniejszych polskich zespołów elektronicznych, który swoją karierę rozpoczął niemal 10 lat temu. Od początku tworzą go producenci: Michał Słodowy, Radek Krzyżanowski oraz Tomek Szpaderski, odpowiedzialny również za wokal.
Na swoim koncie mają m.in. specjalną sesję dla Boiler Room, wydawnictwo w nowojorskim labelu Cascine czy sesję w Red Bull Studio w Brazylii. Ich silna pozycja w zachodnim przemyśle muzycznym przełożyła się na wielkie zainteresowanie zespołem ze strony klubów i festiwali, od Szanghaju, przez Londyn i Pragę, po Los Angeles. Grupa ma za sobą m.in. trasy po USA i Wielkiej Brytanii, Czechach i Słowacji oraz występy na tak ważnych imprezach jak amerykański SXSW czy brytyjski The Great Escape.
W swojej twórczości Kamp! podróżował na granicy popu i elektroniki, zjednując sobie publiczność po obu stronach. Obecnie zespół deklaruje zakończenie romansu z elektronicznym popem, dla odmiany poszukując swych korzeni w techno.

Enchanted Hunters to duet znakomitych songwriterek: Małgorzaty Penkalli i Magdaleny Gajdzicy. W 2012 r. zespół wydał swój debiut, zjawiskową „Peorię”, o charakterystycznej gęstej fakturze, nietypowych wokalnych harmoniach i pięknych melodiach. Po wydaniu Enchanted Hunters zaczęły grać koncerty w Polsce (np. festiwale OFF czy Open’er) i za granicą (Niemcy, Holandia, Islandia, Estonia, Ukraina). W 2015 r. zespół zarejestrował kilka utworów na specjalnej sesji KEXP.
W ich utworach słychać charakterystyczne zamiłowanie do ekwilibrystycznej polifonii, wyrafinowanych harmonii, i nieoczywistej struktury utworów. A wszystko to w ramach chwytliwego i wciągającego popu, często odwołującego się do złotego brzmienia lat 80.

Podczas wydarzenia obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa.

wstęp wolny
Miejsce:
Park Centralny
Godz.
20:00
WYDARZENIE ARCHIWALNE, już zakończone

 
 


Dodaj wydarzenie    |   Rejestracja    |   Logowanie

 Copyright © 2002-2020


Polskie Niezależne Media
 

Kontakt z Redakcją


 Serwis Dziś w Polsce jest w całości finansowany przez Fundację Promocji Kultury