ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

 Warszawa
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA RELACJE KRONIKA NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE
 
 
19-11-2017   -    

 

 

Dom Kultury Kadr
Generator pomysłów w Domu Kultury Kadr
Dom Kultury Kadr

ul.P.Gintrowskiego 32
02-697 Warszawa

http://www.dkkadr.waw.pl
promocja@dkkadr.waw.pl
Dom Kultury kadr, ul. Rzymowskiego 32
15.00
BEZPŁATNE       
 
Wydarzenia inne
sala: Dom Sąsiedzki Akumulator

Chcesz coś zmienić w swojej okolicy? Masz pomysł, ale nie wiesz, jak go zrealizować? Przyjdź na otwarte, bezpłatne warsztaty „Generator pomysłów” do służewieckiego Domu Sąsiedzkiego Akumulator, który działa w nowej siedzibie Domu Kultury KADR.

Masz okazję, żeby przekształcić swój pomysł w możliwy do realizacji projekt i dowiedzieć się, jak go sfinansować, wykorzystując miejskie narzędzia partycypacji. Część pomysłów będzie można zrealizować w Domu Sąsiedzkim Akumulator przy wsparciu gospodarzy tego miejsca. Możesz zabrać ze sobą sąsiadów, znajomych, współtwórców lub sojuszników pomysłu. Zapewniamy 3-godzinny, kreatywny trening umysłowy.
Na warsztaty zapraszamy do Akumulatora, przestrzeni spotkań, animacji i wspólnego tworzenia. Akumulator powstał, aby wzmacniać sąsiedzkie więzi, pobudzać sąsiadów do wspólnego działania, pomagać im w organizowaniu społeczności i braniu odpowiedzialność za swoje otoczenie. Chcemy, żeby warszawiacy mieli wpływ na to, co dzieje się w mieście, żeby jak najwięcej z nich włączało się w podejmowanie decyzji dotyczących ich najbliższej okolicy, by inicjowali działania i wydarzenia. Wierzymy, że mieszkańcy wiedzą najlepiej, co jest im potrzebne.

Warsztaty organizujemy w ramach współfinansowanego przez miasto projektu Warszawa Lokalnie, w ramach realizowanej przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” Sieci animatorów warszawskich „Stołeczni-Społeczni”.

Czekamy na Was w niedzielę 19 listopada o godzinie 15.00 w Domu Kultury Kadr, ul. Rzymowskiego 32
Generator pomysłów w Akumulatorze jest realizowany w partnerstwie z Domem Kultury KADR w ramach projektu “Warszawa Lokalnie” współfinansowanego ze środków m.st. Warszawa.
  
http://www.dkkadr.waw.pl/generator-pomyslow-w-domu-kultury-kadr/
 
Miejsce:
Dom Kultury kadr, ul. Rzymowskiego 32
 
Godz.
15.00
       

 


Dodaj wydarzenie    |   Rejestracja    |   Logowanie

 Copyright © 2002-2018


Polskie Niezależne Media
 

Kontakt z Redakcją


 Serwis Dziś w Polsce jest w całości finansowany przez Fundację Promocji Kultury