ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

 Wrocław
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA RELACJE KRONIKA NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE
 
 
14-10-2017   -   15-10-2017 

 

 

"Dziś w Polsce" - Portal POLSKA ZAPRASZA
Festiwal BEZTROSKA w Browarze Mieszczańskim
"Dziś w Polsce" - Portal POLSKA ZAPRASZA


http://polska.zaprasza.eu
Browar Mieszczański, ul. Hubska 44-48, Wrocław
10-21
BEZPŁATNE        FESTIWAL
 
Muzyka
Najbardziej BEZTROSKI festiwal zaprasza Was po raz kolejny - 14 i 15 października 2017, do Browaru Mieszczańskiego we Wrocławiu.

Chcemy, abyście w czasie festiwalu byli beztroscy jak dzieci, a jednocześnie zapraszamy do ważnej podróży w głąb siebie. Niech więc nie zwiedzie Was ta beztroska nazwa.

Poznajcie ponadczasowe praktyki jak Joga, świadome oddychanie, medytacja Kirtan, mądrość Ajurwedy. Doświadczcie głębi medytacji, lekkości relaksu i odwiecznej wiedzy, którą można bezpośrednio wykorzystać w swoim codziennym życiu.
Niech ponownie we Wrocławiu na całe dwa dni zapanuje prawdziwie kreatywna i ożywcza atmosfera.
Dodatkowo, tak jak co roku, mamy dla Was coś specjalnego. Tym razem będzie to pokaz filmu “Kim jestem? Podróż w kierunku samopoznania” oraz spotkanie z jego autorami - Waldemarem i Małgorzatą Karlsson-Kociuba.

W programie:
· W Sferze Harmonii Ruchu możecie złapać wewnętrzną równowagę na różnorodnych zajęciach jogi, świadomego oddychania, gimnastyki dla mózgu, Chi kung.
· Zajęcia Relaksacji Joga nidra odbywać się będą w Komnacie Głębokiego Wyciszenia. Tutaj doświadczycie spokoju od natłoku myśli, emocji, negatywnych doznań.
· Głośno i dynamicznie będzie w Manufakturze Dźwięków Jogi.
· Quchnia to nic innego, jak warsztaty zdrowego wege gotowania, w tym takie hity jak “Proste, zdrowe, ekspresowe”, ale także coś dla miłośników chwastów, kuchni RAW, azjatyckiej, indyjskiej, a nawet deserów i superfoods.
· Zajęcia w Warsztatowni artystycznej to moc radości z plecenia wianków, malowania ciała wzorami mehendi, wykonywania unikalnych makijaży kwiatowych i innych kreatywnych aktywności.
· W Klubie dyskusyjnym znajdziecie interesujące tematy, jak Ajurweda, Mindfulness, Chińskie sposoby na długowieczność, Warsztaty redukcji stresu, Aromaterapia, Decluttering.
· W sobotni wieczór rozbrzmiewać będzie dobra muzyka, dzięki koncertom zespołów Atmasfera, Adsu i The Frozen Heart (Norwegia).
· Strefa zdrowego jedzenia serwować będzie posiłki kuchni roślinnej. W Strefie wystawców zaopatrzyć się będzie można w akcesoria do jogi oraz hity i nowości z rynku EKO żywności i kosmetyków.
· W czasie trwania Festiwalu działać będzie specjalna przestrzeń dla dzieci, zapewniająca pociechom zajęcia artystyczne, kreatywne i ruchowe.
· Oprócz tego nie przegapcie Gry Terenowej i konkursów z nagrodami!
Unikalna scenografia autorstwa Marii Margas w poprzedniej edycji była pod znakiem Upcyclingu, czyli „coś z niczego”. Drugie życie przedmiotów rozkwitło w niezapomnianą, bajkową scenerię. W tym roku również nie zawiedziemy Was - będzie królował lekki eko design.
Muzyka, sztuka, joga, dobre jedzenie - spotkajmy się ponownie na drugiej edycji Beztroska Festiwalu w industrialnym wnętrzu Browaru Mieszczańskiego we Wrocławiu.
Zapraszamy Was serdecznie!
Data: 14-15 października 2017
Program: www.beztroskafestiwal.pl/program
Uwaga! Program na oba festiwalowe dni jest taki sam (za wyjątkiem Quchni).
Godzina rozpoczęcia: 10:00
Miejsce: Browar Mieszczański, ul. Hubska 44-48, Wrocław
Wejściówka: Impreza niebiletowana
Organizator: Stowarzyszenie MAYE Music Art Yoga Eco
WWW: beztroskafestiwal.pl
Facebook: Beztroska Festiwal II. Edycja

  
http:/beztroskafestiwal.pl
 
Miejsce:
Browar Mieszczański, ul. Hubska 44-48, Wrocław
 
Godz.
10-21
       

 


Dodaj wydarzenie    |   Rejestracja    |   Logowanie

 Copyright © 2002-2018


Polskie Niezależne Media
 

Kontakt z Redakcją


 Serwis Dziś w Polsce jest w całości finansowany przez Fundację Promocji Kultury