ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

 Warszawa
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA RELACJE KRONIKA NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE
 
 
24-11-2017   -    

 

 

Dom Kultury Kadr
Czym jest dar?
Dom Kultury Kadr

ul.W. Rzymowskiego 32
02-697 Warszawa

http://www.dkkadr.waw.pl
promocja@dkkadr.waw.pl
Dom Kultury Kadr, ul. Rzymowskiego 32
19.00
BEZPŁATNE       
 
Wydarzenia inne
wstęp wolny
sala: Dom sąsiedzki Akumulator

Co to znaczy: dawać coś innym? Dlaczego to robimy? Kiedy oczekujemy wzajemności? Co to jest altruizm? Czym może być prawdziwy dar dla drugiego człowieka? Czy jest to tylko wzajemna wymiana przysług? A może coś więcej? O tym, co dajemy innym, i co inni dają nam, oraz po co to robimy – porozmawiamy na otwartym spotkaniu dyskusyjnym grupy Rzeczywistość Emocjonalna. Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie i rozmawianie.

O grupie Rzeczywistość emocjonalna:
Rzeczywistość Emocjonalną tworzą ludzie, którzy chcą ze sobą rozmawiać. Niezależnie od poglądów, ideologii, zapatrywań. Niezależnie od wieku, wykształcenia, pochodzenia. W spokojnej, przyjaznej atmosferze domu sąsiedzkiego Akumulator jest miejsce na spieranie się i analizowanie. Na odkrywanie drugiego człowieka, Na rozmowę. O nas, o tym, co wokół nas i co siedzi w nas samych. Na dostrzeganie siebie nawzajem.

Nie walczymy ze sobą, nie udowadniamy swoich racji, nie stawiamy na swoim. Słuchamy siebie i innych, stawiamy pytania, kwestionujemy, wątpimy. Jesteśmy siebie ciekawi i spragnieni otwartej i uczciwej rozmowy. Nikt tu nic nie musi, można zabierać głos i dyskutować, można słuchać i milczeć.

Tematy wybieramy wspólnie, dotyczą tego, co nas interesuje w emocjach i międzyludzkich kontaktach, w kulturze, w społeczeństwie, psychologii, w sprawach naszego kraju. Nie mamy liderów ani członków; każdy, kto przyjdzie, choć raz, staje się częścią naszej rzeczywistości emocjonalnej.
  
http://www.dkkadr.waw.pl/czym-jest-dar/
 
Miejsce:
Dom Kultury Kadr, ul. Rzymowskiego 32
 
Godz.
19.00
       

 


Dodaj wydarzenie    |   Rejestracja    |   Logowanie

 Copyright © 2002-2019


Polskie Niezależne Media
 

Kontakt z Redakcją


 Serwis Dziś w Polsce jest w całości finansowany przez Fundację Promocji Kultury