ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA RELACJE KRONIKA NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE
 
 
08-09-2018   -    

 

 

"Dziś w Polsce" - Portal POLSKA ZAPRASZA
Aktywny weekend w HOMEPARK Targówek
– wspólne świętowanie 7-ych urodzin klubu fitness Gravitan
"Dziś w Polsce" - Portal POLSKA ZAPRASZA


http://polska.zaprasza.eu
HOMEPARK Targówek, Malborska 39
BEZPŁATNE    DLA DZIECI   
 
Sport
Już w najbliższą sobotę na klientów HOMEPARK Targówek czekać będzie moc sportowych atrakcji. Gravitan Health and Sport Clubs będzie świętował swoje siódme urodziny – nie zabraknie propozycji dla całych rodzin i najmłodszych. Wielogodzinny fitness maraton, zajęcia pokazowe, konkursy z nagrodami, kiermasz odzieży czy występ magika – nikt nie będzie narzekał tu na nudę! Zapraszamy 8 września już od godz. 8:00.

Brak pomysłu na weekend? Wystarczy odwiedzić HOMEPARK Targówek i wziąć udział w dniu otwartym klubu Gravitan, organizowanym z okazji 7-mych urodzin obiektu. W programie przewidziano bezpłatne zajęcia pokazowe, treningi dla dorosłych i dzieci czy trenerski challenge – wyzwanie w 7 konkurencjach, w których do wygrania jest 30-dniowy karnet do klubu Gravitan Targówek.

W sobotę dorośli będą mogli uczestniczyć w fitness maratonie – przewidziano ponad 13h zajęć w różnych kategoriach. Do wyboru m.in. zumba, joga, rowery, TBC, ABT czy zajęcia w strefie Multicross.
Dla najmłodszych, specjalnie dostosowane do nich treningi, odbywać się będą przez dwa dni (sobota-niedziela) m.in. korektywa, kickboxing z legendą tego sportu, wielokrotnym Mistrzem Polski i Europy – Robertem Złotkowskim, joga czy akrobatyka. W sobotę dodatkowo, każde dziecko będzie mogło wziąć udział w grach i zabawach z nagrodami, spotkać bohaterów swoich ulubionych bajek czy skorzystać ze stoisk z watą cukrową, malowaniem buzi czy skręcaniem balonów.

Każde dziecko, które w dniach 8-9 września weźmie udział w zajęciach próbnych, będzie mogło przez wrzesień ćwiczyć w klubie Gravitan bez żadnych kosztów!

O 17:00, tuż po specjalnym pokazie magika, wszyscy goście są zaproszeni na urodzinowy tort i lampkę szampana.

Podczas dnia otwartego Gravitan Targówek będzie można skorzystać z licznych zniżek na produkty i usługi, m.in. 20% rabatu na zabiegi w Beauty Clinics czy 7% zniżki na organizację imprezy urodzinowej dla dziecka.

Szczegółowe informacje wraz z harmonogramem imprezy można znaleźć na fanpage’u Gravitan Targówek na portalu Facebook: https://www.facebook.com/events/221828211863728/

Gravitan Health and Sport Clubs to coś więcej niż kluby fitness – to autorski przepis na zdrowy styl życia. Kluby o powierzchni ponad 2000 m2 wyposażone zostały w najlepszy i najnowocześniejszy sprzęt renomowanych firm. W cenie każdego karnetu Klienci otrzymują dostęp do sauny suchej i infrared, groty solnej oraz łaźni parowej i jacuzzi.
  
https://www.facebook.com/events/221828211863728/
 
Miejsce:
HOMEPARK Targówek, Malborska 39
 
Godz.
       

 


Dodaj wydarzenie    |   Rejestracja    |   Logowanie

 Copyright © 2002-2019


Polskie Niezależne Media
 

Kontakt z Redakcją


 Serwis Dziś w Polsce jest w całości finansowany przez Fundację Promocji Kultury