ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

 Warszawa
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA RELACJE KRONIKA NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE
 
 
15-09-2018   -    

 

 

"Dziś w Polsce" - Portal POLSKA ZAPRASZA
Narodowy Dzień Sportu w stylu MultiSport
"Dziś w Polsce" - Portal POLSKA ZAPRASZA


http://polska.zaprasza.eu
Stadion Narodowy w Warszawie
12:00
BEZPŁATNE    DLA DZIECI   
 
Sport
Porcja ruchu dla całych rodzin w rytm muzyki Dj Wiki – czyli najstarszej didżejki w Polsce. Konsultacje z ekspertami i multimedialna strefa sportowa dla dzieci rodem z Gwiezdnych Wojen. To jedne z atrakcji, które czekać będą na wszystkich chętnych już 15 września w dwóch specjalnych strefach MultiSport podczas pikniku sportowo - rodzinnego na błoniach Stadionu PGE Narodowego w Warszawie. Start imprezy godz. 12:00. Wstęp wolny.

Aktywne Szkoły MultiSport

W strefie dla dzieci po raz pierwszy w stolicy zaprezentowane zostanie projekt Aktywne Szkoły MultiSport. To 8 stacji sportowych, które łączą multimedialną technologię i ruch w formie zabawy rodem z Gwiezdnych Wojen. Pod okiem wykwalifikowanych animatorów dzieci będą mogły stanąć w szranki z puszystymi Potworami Galaktyki Bezruchu. Pokonać je będą mogły, wykonując ćwiczenia sportowe dostosowane do wieku i możliwości dzieci - np. bieg wahadłowy, siła ścisku czy zwis na drążku. Więcej informacji na temat projektu Aktywne Szkoły MultiSport odnaleźć można na stronie: www.aktywneszkoly.pl. Dzieci będą mogły także spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej, a na najmłodszych czekać będzie kolorowa strefa malucha.

Strefa MultiSport dla dorosłych

Podczas Pikniku w strefie MultiSport nie zabraknie atrakcji dla rodziców i dziadków – w programie m.in. konsultacje z dietetykami, fizjoterapeutami, masaże, pomiary składu ciała. Pragnienie będzie można ugasić zdrowymi koktajlami przygotowanymi za pomocą rowerowych blenderów napędzanych siłą mięśni. Zajęcia sportowe napędzać będzie muzyka puszczana przez najstarszą didżejką w Polsce, czyli DJ Wikę. O godz. 15:00 ze sceny głównej Pikniku DJ Wika nada rytm wielkiej międzypokoleniowej Zorbie. Bo sport jest dla każdego, niezależnie od wieku!

Organizatorem Pikniku z okazji Narodowego Dnia Sportu jest Fundacja Zwalcz Nudę. Za jej sprawą Fundacji Zwalcz Nudę we wrześniu 39 polskich miast spróbuje rozruszać dzieci, ich rodziców i dziadków. Szczegółowe informacje na temat planowanych wydarzeń odnaleźć można na stronie internetowej: www.narodowydziensportu.pl.
  
https://www.facebook.com/events/394013237795550/
 
Miejsce:
Stadion Narodowy w Warszawie
 
Godz.
12:00
       

 


Dodaj wydarzenie    |   Rejestracja    |   Logowanie

 Copyright © 2002-2019


Polskie Niezależne Media
 

Kontakt z Redakcją


 Serwis Dziś w Polsce jest w całości finansowany przez Fundację Promocji Kultury