POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

 KALENDARZ
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA RELACJE KRONIKA NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE
RELACJE
   1 z 14  Default.php?relacjePage=2 Default.php?relacjePage=14
Speed-balliści na Międzynarodowym Szkoleniu we Francji.
Zawodnicy Federacji Speed-ball Polska otrzymali oficjalne zaproszenie do Francji na Szkolenie Kadr Narodowych Speed-ballu. Pięcioosobowa reprezentacja spędziła 5 dni we Francji szkoląc swój techniczny warsztat.
18-04-2022 Myślenice
 
więcej...
V Międzywojewódzkie Zawody w Speed-ballu
Zawody zostały rozegrane 5 marca w hali sportowej w Wiśniowej. W zawodach wystartowało ponad blisko 80 zawodników z różnych stron Polski.
18-04-2022 Myślenice
 
więcej...
Przystanek Natura.
W Porębie w leśnej bazie organizowane są warsztaty i wydarzenia skierowane do mieszkańców i turystów. To tutaj w otoczeniu przyrody i uczą się proekologicznych zachowań.
16-11-2021 Myślenice
 
więcej...
Podsumowanie programu Klub w Stowarzyszeniu Sportownia
Stowarzyszenie Sportownia otrzymało dofinasowanie z Programu Klub, dzięki czemu organizowane były treningi speed-ball i tańca dla młodzieży.
16-11-2021 Myślenice
 
więcej...
Impreza Turystyczna w Przystanku Natura w Porębie.
W Porębie w leśnej bazie organizowane są warsztaty i wydarzenia skierowane do mieszkańców i turystów. To tutaj w otoczeniu przyrody
i uczą się proekologicznych zachowań.

08-11-2021 Myślenice
 
więcej...
III Mistrzostwa Polski Seniorów w Speed-ballu.
„To pionierzy tej dyscypliny sportu”
Speed-ball do tej pory był domeną młodych zawodników, ale coraz częściej po tę formę rekreacji sięgają seniorzy. Pod koniec września w Dobczycach zostały rozegrane III Mistrzostwa Polski Seniorów w tej dyscyplinie.
11-10-2021 Myślenice
 
więcej...
Sportownia & Neksi - nowa produkcja.
„Moja banda” to tytuł nowego klipu wyprodukowanego przez Stowarzyszenie Sportownia.
10-10-2021 Myślenice
 
więcej...
Słodki Wawel Truck podbił serca mieszkańców i odwiedzających Warszawę!
Interaktywna ciężarówka pełna słodyczy, aplikacji i gier oraz mnóstwa innych atrakcji odwiedziła w ostatnią sobotę Warszawę. 11 września za sprawą Wawel Trucka podczas Warszawskich Dni Rodzinnych na błoniach Stadionu Narodowego nie brakowało atrakcji i odwiedzających. Każdy miał możliwość wejścia do wnętrza wyjątkowego pojazdu i odkrycia mobilnej strefy zabaw oraz słodkiego świata marki. Wydarzenie odbyło się przy zachowaniu odpowiednich wymogów sanitarnych.
15-09-2021 Warszawa
 
więcej...
Przystanek Natura w Porębie z nową infrastrukturą.
Przystanek Natura to miejsce turystyczne znajdujące się Porębie w Gminie Myślenice. Leśną bazą zarządza Stowarzyszenie Sportownia. Jest to miejsce ukierunkowane nie tylko na turystykę, lecz również na edukację ekologiczną. Tutaj dzieci i młodzież spędzają czas w otoczeniu przyrody, zamiast patrzeć się w ekran smartfona. To tutaj uczą się szacunku do natury, nawiązują kontakty z rówieśnikami i bawią się tak… jak przed laty ich rodzice.
11-09-2021 Myślenice
 
więcej...
Słodki Wawel Truck podbił serca mieszkańców i odwiedzających Kielce!
Interaktywna ciężarówka pełna słodyczy, aplikacji i gier oraz mnóstwa innych atrakcji odwiedziła w ostatnią sobotę Kielce. 4 września za sprawą Wawel Trucka podczas drugich urodzin sklepu Mieszko przy ulicy Zagnańskiej 94 nie brakowało atrakcji i odwiedzających. Każdy miał możliwość wejścia do wnętrza wyjątkowego pojazdu i odkrycia mobilnej strefy zabaw oraz słodkiego świata marki. Wydarzenie odbyło się przy zachowaniu odpowiednich wymogów sanitarnych.
10-09-2021 Warszawa
 
więcej...
 
   1 z 14 
 Copyright © 2002-2022


Polskie Niezależne Media
 
Kontakt z Redakcją