ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA RELACJE KRONIKA NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE
 
Teledysk sportowo-motywacyjny.
 
Speed-ball Dobczyce.
 
05-11-2020
Leśna Szkółka w Porębie.
 
03-11-2020
Zajęcia ogólnoruchowe ze speed-ballem.
 
03-11-2020
Mikstacki odpust ku czci św. Rocha w cieniu epidemii
 
27-08-2020
Leśna szkółka - trwa rekrutacja.
 
14-08-2020
Speed-ball. Trwa rekrutacja na bezpłatne zajęcia sportowe.
 
27-07-2020
Trenowali on-line, teraz otrzymali nagrody.
 
26-07-2020
Leśna świetlica w Porębie.
 
22-07-2020
III Międzyszkolne zawody w Speed-ballu.
 
13-07-2020
Średniowieczna sztuka powstaje w Galerii Katowickiej
 
09-07-2020
Leśna Baza - Przystanek Natura.
 
17-06-2020
RELACJE
Po prostu „Ognia!”– poznaj zwycięzców konkursu na remix
20-09-2012
Katarzyna Nosowska, dyrektor artystyczna Męskiego Grania 2012, wybrała zwycięzców konkursu na remix singla „Ognia!”, który promował tegoroczną trasę koncertową. Dzięki konkursowi marka Żywiec, oficjalny sponsor projektu, po raz kolejny dała szansę zdolnym polskim twórcom na zaprezentowanie swoich muzycznych dokonań. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem internautów, a liczba zgłoszonych do konkursu utworów zbliżyła się do setki.

W zabawie mógł wziąć udział każdy. Wystarczyło założyć konto w serwisie Soundcloud.com lub na stronie www.meskiegranie.pl/remix i stworzyć nową wersję „Ognia!” przy pomocy udostępnionych ścieżek. Pokazowy remix stworzyła formacja Bueno Bros, która pojawiła się także na finałowym koncercie Męskiego Grania w Żywcu.

Po wysłuchaniu prawie stu remixów Katarzyna Nosowska ogłosiła werdykt. Najlepsze wersje singla stworzyli ZuGo i Cocolino. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni kieszonkowym syntezatorem Korg, kultowymi słuchawkami Beats by Dr. Dre oraz zestawem ubrań i gadżetów z unikatowej kolekcji Męskie Granie 2012.

„O wyniku konkursu dowiedzieliśmy się niespodziewanie z wiadomości e-mail, którą dostaliśmy od organizatora konkursu. Nie ukrywamy, że było to dla nas bardzo duże zaskoczenie Naprawdę daliśmy Ognia!” – mówią producenci Zuri i Matthew Go ukrywający się pod szyldem ZuGo.

„Remix powstał w tak zwanej przerwie na śniadanie, która trwała o wiele dłużej niż normalnie. Zrobiliśmy go z przyjemnością dla przyjemności, nikt z nas nie liczył na wygraną! To dla nas duże wyróżnienie, tym bardziej, że remix zrobiliśmy w gatunku deep house, a to przeciera kolejne szlaki na polskim rynku muzycznym” – dodaje Cocolino.

Zestaw gadżetów otrzyma także dziesięciu wyróżnionych uczestników: Piećka, jerzygut, Damian Czajka, m-hulboj, Pepinot, Jaerck, Latispinus, Skylake, So cold oraz Dreamchach.

„Drodzy! Całkiem znaczny fragment życia spędziłam na wsłuchiwaniu się w Wasze propozycje i nie ukrywam, że był to totalnie ciekawy i wzruszający wręcz czas. Buddyjskie „życie jest cierpieniem” pojęłam w całej rozciągłości w momencie konieczności wyboru... Nie jestem znawcą, kieruje się tylko subtelnymi reakcjami na poziomie ciała i emocji, które muzyka wywołuje… Jesteśmy wdzięczni każdemu z Was za chęć poświęcenia czasu na podjęcie tematu „remix”. Kłaniam się nisko, najniżej!” – powiedziała po ogłoszeniu werdyktu Katarzyna Nosowska.

Konkurs wzbudził duże zainteresowanie wśród fanów muzyki. Wzięło w nim udział 57 uczestników, którzy zgłosili w sumie 99 remixów. Nowych wersji przeboju „Ognia!” w serwisie Soundcloud.com wysłuchało ponad 22 tysiące internautów, a konkursową zakładkę na stronie www.meskiegranie.pl odwiedziło ponad 23 tysiące osób. Dzięki powiązaniu grupy konkursowej w serwisie Soundcloud.com
z portalami Facebook i YouTube, uczestnicy mieli możliwość zaprezentowania swoich dokonań szerokiemu gronu słuchaczy.

„Konkurs na remix przeboju Ognia! cieszył się dużym zainteresowaniem. Uczestnicy chętnie eksperymentowali z dźwiękiem i zadziwiali niestandardowymi połączeniami. Gratulujemy zwycięzcom” – mówi Marta Kuropatwińska, manager marki Żywiec.

Zwycięskie remixy można usłyszeć na www.meskiegranie.pl.
  


 

miejsce wydarzenia:
Internet


 

 Copyright © 2002-2021


Polskie Niezależne Media
 
Kontakt z Redakcją