ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA RELACJE KRONIKA NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE
Kraków
miasto Redakcji Portalu :) 
Augustów
Bałtów
Bydgoszcz
Gdańsk
Gliwice
Kwidzyń
Lublin
Myślenice
Niepołomice
Opole
Pacanów
Poznań
Pruszków
Radomsko
Rybnik
Rzeszów
Siewierz
Toruń
Warszawa
Wieliczka
Wrocław
Zator
RELACJE
Miasteczko Westernowe Wild West City czyli kiedy nadchodzi weekend ...
« start     04/02/2015
Miasteczko Westernowe Wild West City Runów to miejsce urokliwe , działające magnetycznie na osoby w różnym wieku . Dzięki wyjątkowemu klimatowi przenosi wszystkich odwiedzających na stary dobry dziki zachód .
Każdy kto tylko zechce może wejść do środka domu Szeryfa i pozwolić zamknąć się w prawdziwym więzieniu . Indiańskie tipi zaprasza gości oryginalnym wystrojem i efektami specjalnymi potęgującymi niezapomniane wrażenia dla prawie wszystkich zmysłów .
Dzięki Animatorom , którzy udzielą przydatnych wskazówek i wyjaśnią jak korzystać atrakcji praktycznie każdy odwiedzający będzie mógł znaleźć coś dla siebie , niezależnie od wieku i kondycji .
Dodatkową atrakcją dla zwiedzających miasteczko może być podróż Piaseczyńską Kolejką Wąskotorową , która zabiera gości z Piaseczna oraz Tarczyna i dowozi ich do runowa . Tą samą trasą podąża również drezyna ręczna , również pozostająca do dyspozycji podróżujących .
Ze stacji Runów do Miasteczka Westernowego kursuje wóz traperski , którym możemy dojechać do samego centrum Wild West City .
Na śmiałków chcących sprawdzić swoje umiejętności czeka Strzelnica a w niej wiatrówki , rewolwery , winchestery , łuki i proce .
Scena w Old Town zaprasza na występy Indian wprowadzających widzów w świat ciekawych historii i tradycji .
Na spragnionych wrażeń w klimacie country & western czekają również koncerty oraz nauka tańca prowadzona przez Szeryfa i Animatorów .
Sklepik otwiera swe podwoje nie tylko dla głodnych i spragnionych . Można w nim przede wszystkim zakupić pamiątki tematyczne , własnoręcznie wybić monety lub wykonać list gończy ze swoją podobizną .
Kolejną atrakcja związaną z pobytem w Wild West City Runów jest rozpalenie ogniska połączone z samodzielnym przygotowaniem posiłku nad ogniem .
Co niedzielę w Miasteczku pojawiają się dwa konie ( Daisy i Zippo ) , na których dzięki przejażdżce można poczuć się prawdziwym kowbojem .
Do najciekawszych atrakcji oferowanych przez Wild West City należą wyławianie złota , mega piłkarzyki , rzut podkową i lassem , walki Apaczów oraz farmerów jak również ścieżka indiańska .
W bliskim sąsiedztwie Old Town znajduje się Poligon oferujący Paintball i Speedball oraz ściankę wspinaczkową .
Miasteczko Wild West City to idealne miejsce do spędzania rodzinnego weekendu , wypadu z przyjaciółmi czy chwili relaksu na łonie natury . Ośrodek położony jest blisko Lasu Chojnowskiego nadającego dodatkowego uroku i tak już pięknej okolicy .
Każdy niezależnie od wieku i kondycji odnajdzie tu dla siebie idealną formę rozrywki i relaksu .
  


 

 
miejsce wydarzenia:
Miasteczko Westernowe Wild West City
Runów k/Piaseczna 05-504

kowboje.com.pl
 


 
 
 
 
 Copyright © 2002-2011


Polskie Niezależne Media
 
Kontakt z Redakcją