ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA RELACJE KRONIKA NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE
 
Teledysk sportowo-motywacyjny.
 
Speed-ball Dobczyce.
 
05-11-2020
Leśna Szkółka w Porębie.
 
03-11-2020
Zajęcia ogólnoruchowe ze speed-ballem.
 
03-11-2020
Mikstacki odpust ku czci św. Rocha w cieniu epidemii
 
27-08-2020
Leśna szkółka - trwa rekrutacja.
 
14-08-2020
Speed-ball. Trwa rekrutacja na bezpłatne zajęcia sportowe.
 
27-07-2020
Trenowali on-line, teraz otrzymali nagrody.
 
26-07-2020
Leśna świetlica w Porębie.
 
22-07-2020
III Międzyszkolne zawody w Speed-ballu.
 
13-07-2020
Średniowieczna sztuka powstaje w Galerii Katowickiej
 
09-07-2020
Leśna Baza - Przystanek Natura.
 
17-06-2020
RELACJE
Miasteczko Westernowe Wild West City czyli kiedy nadchodzi weekend ...
04-02-2015
Miasteczko Westernowe Wild West City Runów to miejsce urokliwe , działające magnetycznie na osoby w różnym wieku . Dzięki wyjątkowemu klimatowi przenosi wszystkich odwiedzających na stary dobry dziki zachód .
Każdy kto tylko zechce może wejść do środka domu Szeryfa i pozwolić zamknąć się w prawdziwym więzieniu . Indiańskie tipi zaprasza gości oryginalnym wystrojem i efektami specjalnymi potęgującymi niezapomniane wrażenia dla prawie wszystkich zmysłów .
Dzięki Animatorom , którzy udzielą przydatnych wskazówek i wyjaśnią jak korzystać atrakcji praktycznie każdy odwiedzający będzie mógł znaleźć coś dla siebie , niezależnie od wieku i kondycji .
Dodatkową atrakcją dla zwiedzających miasteczko może być podróż Piaseczyńską Kolejką Wąskotorową , która zabiera gości z Piaseczna oraz Tarczyna i dowozi ich do runowa . Tą samą trasą podąża również drezyna ręczna , również pozostająca do dyspozycji podróżujących .
Ze stacji Runów do Miasteczka Westernowego kursuje wóz traperski , którym możemy dojechać do samego centrum Wild West City .
Na śmiałków chcących sprawdzić swoje umiejętności czeka Strzelnica a w niej wiatrówki , rewolwery , winchestery , łuki i proce .
Scena w Old Town zaprasza na występy Indian wprowadzających widzów w świat ciekawych historii i tradycji .
Na spragnionych wrażeń w klimacie country & western czekają również koncerty oraz nauka tańca prowadzona przez Szeryfa i Animatorów .
Sklepik otwiera swe podwoje nie tylko dla głodnych i spragnionych . Można w nim przede wszystkim zakupić pamiątki tematyczne , własnoręcznie wybić monety lub wykonać list gończy ze swoją podobizną .
Kolejną atrakcja związaną z pobytem w Wild West City Runów jest rozpalenie ogniska połączone z samodzielnym przygotowaniem posiłku nad ogniem .
Co niedzielę w Miasteczku pojawiają się dwa konie ( Daisy i Zippo ) , na których dzięki przejażdżce można poczuć się prawdziwym kowbojem .
Do najciekawszych atrakcji oferowanych przez Wild West City należą wyławianie złota , mega piłkarzyki , rzut podkową i lassem , walki Apaczów oraz farmerów jak również ścieżka indiańska .
W bliskim sąsiedztwie Old Town znajduje się Poligon oferujący Paintball i Speedball oraz ściankę wspinaczkową .
Miasteczko Wild West City to idealne miejsce do spędzania rodzinnego weekendu , wypadu z przyjaciółmi czy chwili relaksu na łonie natury . Ośrodek położony jest blisko Lasu Chojnowskiego nadającego dodatkowego uroku i tak już pięknej okolicy .
Każdy niezależnie od wieku i kondycji odnajdzie tu dla siebie idealną formę rozrywki i relaksu .
  


 

miejsce wydarzenia:
Miasteczko Westernowe Wild West City
Runów k/Piaseczna 05-504

kowboje.com.pl
 

 Copyright © 2002-2021


Polskie Niezależne Media
 
Kontakt z Redakcją