ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA RELACJE KRONIKA NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE
Kraków
miasto Redakcji Portalu :) 
Augustów
Bałtów
Bydgoszcz
Gdańsk
Gliwice
Kwidzyń
Lublin
Myślenice
Niepołomice
Opole
Pacanów
Poznań
Pruszków
Radomsko
Rybnik
Rzeszów
Siewierz
Toruń
Warszawa
Wieliczka
Zator
RELACJE
VAZEE POLSKIM MISTRZEM RED BULL THRE3STYLE
« start     16/03/2015
Red Bull Thre3style to światowe zawody dla tych, którzy za gramofonam i radzą sobie doskonale – nie obce są im winylowe sztuczki i dobrze wiedzą, jak rozgrzać publikę na parkiecie. Polskie eliminacje zostały podzielone na dwa etapy– internetowy oraz realnych pojedynków. Spośród wszystkich zgłoszeń internetowych, na które składał się 15-minutowy set zawierający co najmniej 3 gatunki muzyczne – jury wybrało 12 najlepszych party rockerów: 69BEATS, BEZ KSYWY, 
BLEQ, BTR, DAAZ, KOSTEK, FUNKTION,
 LUTER ONE, 
NOZ, PAC1, 
VAZEE oraz ZIMNA ŁAPA. Następnie 12 najlepszych mierzyła się ze sobą w realnej rywalizacji podczas dwóch półfinałów – w Krakowie i Sopocie.

Po eliminacjach internetowych, realnych pojedynkach w półfinałach, przyszedł czas na wielki ogólnopolski finał Red Bull Thre3style. W poznańskim Eskulapie zmierzyła się najlepsza szóstka zawodników: BEZ KSYWY, BLEQ, KOSTEK, NOZ, PAC1, VAZEE. Największe uznanie publiczności i sędziów (Mr. Krime, Falcon1, Twister z gościnnym udziałem ubiegłorocznego zwycięzcy – Eskei83) zdobył VAZEE i to właśnie on będzie reprezentować nasz kraj na światowych finałach Red Bull Thre3style w Tokio!

“Bardzo dobrze grało mi się dla poznańskiej publiczności! Mam zamiar godnie reprezentować nasz kraj na finałach w Tokio i nie dać sobie odebrać mistrzowskiego tytułu!” komentował tuż po wygranej Vazee.

Drugie miejsce zajął NOZ z Gdańska, a trzecie BLEQ z Krakowa. Na najlepszych czekały również atrakcyjne nagrody rzeczowe od partnerów imprezy: głośniki Blaster od firmy NIXON,torby i akcesoria DJ-skie firmy MAGMA i kultowe kamery GOPRO.


Więcejinformacji o zawodachwww.redbull.pl/thre3style
  


 

 
miejsce wydarzenia:


 


 
 
 
 
 Copyright © 2002-2011


Polskie Niezależne Media
 
Kontakt z Redakcją