POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

 KALENDARZ
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA RELACJE KRONIKA NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE
 
Speed-balliści na Międzynarodowym Szkoleniu we Francji.
 
18-04-2022
V Międzywojewódzkie Zawody w Speed-ballu
 
18-04-2022
Przystanek Natura.
 
16-11-2021
Podsumowanie programu Klub w Stowarzyszeniu Sportownia
 
16-11-2021
Impreza Turystyczna w Przystanku Natura w Porębie.
 
08-11-2021
III Mistrzostwa Polski Seniorów w Speed-ballu.
„To pionierzy tej dyscypliny sportu”

 
11-10-2021
Sportownia & Neksi - nowa produkcja.
 
10-10-2021
Słodki Wawel Truck podbił serca mieszkańców i odwiedzających Warszawę!
 
15-09-2021
Przystanek Natura w Porębie z nową infrastrukturą.
 
11-09-2021
Słodki Wawel Truck podbił serca mieszkańców i odwiedzających Kielce!
 
10-09-2021
Słodki Wawel Truck podbił serca mieszkańców i odwiedzających Gdynię!
 
25-08-2021
Słodki Wawel Truck podbił serca mieszkańców Jastarni
 
23-08-2021
RELACJE
COSTA COFFEE podbija serca wrocławskich miłośników kawy
25-05-2015
Wszystkie kawiarnie Costa Coffee we Wrocławiu znajdują się w najchętniej uczęszczanych przez mieszkańców lokalizacjach. Do dyspozycji wrocławian przeznaczone zostały kawiarnie w Pasażu Grunwaldzkim, C.H. Renoma, C.H. Arkady, C.H. Korona, Magnolia Park, Factory Outlet, Sky Tower oraz w Galerii Dominikańskiej. Kubek aromatycznej kawy towarzyszyć może również podróżnym – lokali tej znanej sieci nie mogło zabraknąć na wrocławskim lotnisku i Dworcu Głównym. Turystów tłumnie odwiedzających stolicę Dolnego Śląska na pewno skusi dwupiętrowa Costa Coffee położona tuż przy rynku, w klimatycznej odrestaurowanej kamienicy przy ul. Świdnickiej.

Na kawoszy, w każdym z jedenastu lokali, czeka szeroki wybór kaw parzonych na bazie klasycznej wyselekcjonowanej mieszanki Mocha Italia, opracowanej ponad 40 lat temu przez braci Sergio i Bruno Costa. Wśród wielu propozycji znajdują się prawdziwe Legendy Smaku
m.in. CHAI Caffè Latte, Corto czy Flat White, a także takie Klasyki, jak Cappuccino czy Caffè Latte. Wszystkie kawy bariści przygotowują nie tylko na bazie mleka tradycyjnego, ale także odtłuszczonego, sojowego czy bez laktozy, bez dodatkowej opłaty za zmianę.
Doskonałym uzupełnieniem bogatej oferty kaw jest rozbudowane menu ciepłe i zimne, m.in. naleśniki ze szpinakiem lub twarożkiem, wiele wariantów kanapek czy grillowanych tortilli. Wśród słodkich propozycji klienci znajdą m.in. podgrzewaną w piecu szarlotkę czy bezglutenowy torcik czekoladowy, a także lekkie nowości z wiosennej oferty jak sernik light z owocami oraz jogurt naturalny z owocowym puree i chrupiącym musli, przygotowywany na miejscu w kawiarni.

Z okazji piątkowego otwarcia wrocławskiej kawiarni w Pasażu Grunwaldzkim marka Costa Coffee przygotowała niespodzianki dla gości. W pierwszym tygodniu wszystkie kawy oferowane
są z 30% zniżką. Później przez kolejny tydzień osoby odwiedzające centrum handlowe będą mogły spotkać chodzącego „Pana Kubka”. Vouchery od niego otrzymane upoważniają do zakupu średniej kawy Costa Coffee z 50% zniżką.

Z jedenastoma lokalami we Wrocławiu Costa Coffee jest największą siecią kawiarni w mieście. Marka z charakterystycznym biało-bordowym logo szturmem podbija również kolejne miasta, a jej właściciel – CHI Polska – jest liderem rynku kawiarnianego w Polsce, zarządzając siecią 108 kawiarni w całym kraju. Do końca 2015 r. w Polsce będzie aż 115 kawiarni Costa Coffee.
  


 

miejsce wydarzenia:
Wrocław


 

 Copyright © 2002-2022


Polskie Niezależne Media
 
Kontakt z Redakcją