ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA RELACJE KRONIKA NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE
 
Kreacja Carlo Rossi z tysięcy płatków róż hitem tegorocznego Fashion Week Poland
 
22-04-2013
Po prostu „Ognia!”– poznaj zwycięzców konkursu na remix
 
20-09-2012
Portowy finał z Laurie Anderson
 
24-04-2012
Niezwykły turniej w Kościelisku
 
02-04-2012
„Piękno w zdrowiu”
– miesięcznik „Zwierciadło” i gwiazdy zachęcają do profilaktyki zdrowia

 
08-11-2011
Tuka 2011
 
07-09-2011
ICH TROJE
pierwsza koprodukcja „Teatru w Stodole” z Fundacją Promocji Kultury

 
25-08-2011
RELACJE
„Piękno w zdrowiu”
– miesięcznik „Zwierciadło” i gwiazdy zachęcają do profilaktyki zdrowia
08-11-2011
Miesięcznik „Zwierciadło” w ramach akcji zdrowotnej „Piękno w zdrowiu” zorganizował 5 listopada br. spotkanie z gwiazdami i ekspertami w warszawskich Złotych Tarasach. Porady gwiazd, kącik kulinarny Roberta Sowy, pokaz mody ekologicznej „Eko Ego” Odzieżowego Pola oraz występ artystyczny duetu Melkart Ball to tylko kilka z atrakcji finału akcji, które czekały na licznie zgromadzoną publiczność.

5 listopada 2011 br. odbył się finał wyjątkowej akcji zdrowotnej „Piękno w zdrowiu” miesięcznika „Zwierciadło”. Wydarzenie miało na celu promocję zdrowego stylu życia oraz profilaktyki zdrowotnej. O swoich pomysłach na zdrową dietę, aktywne spędzanie czasu i odnalezienie wewnętrznej harmonii opowiedzieli m.in. Preeti Agrawal, Kasia Bosacka, Anna Dereszowska, Wojciech Eichelberger, Jolanta Fraszyńska, Edyta Herbuś, Paulina Holtz, Reni Jusis, Iwona Kozak, Agnieszka Maciąg, Kasia Maciąg, Maciej Miecznikowski, Monika Mrozowska, Julia Pietrucha, Paulina Przybysz, Kinga Rusin oraz Robert Sowa. Spotkanie poprowadziły Agata Młynarska i Katarzyna Montgomery, redaktor naczelna „Zwierciadła”.

„Jest nam bardzo miło, że nasza akcja zdrowotna spotkała się z tak dużym zainteresowaniem ze strony publiczności. Chcielibyśmy, aby „Piękno w Zdrowiu” stało się impulsem, który sprawi, że kobiety wykorzystają ten moment, aby zrobić coś dla siebie i nie tylko – zadbać o zdrowie swoje i najbliższych. Dlatego też dużą wagę przykładamy do przypominania o profilaktyce i regularnych badaniach, które powinniśmy wykonywać przynajmniej raz w roku” – mówi Katarzyna Montgomery, redaktor naczelna „Zwierciadła”.

Rozmowy z zaproszonymi gośćmi podzielone były na cztery bloki tematyczne. W części medyczno-psychologicznej doktor Inga Długoń z Grupy LUX MED wyjaśniała m.in. wagę badań profilaktycznych, które w ramach akcji „Piękno w zdrowiu” można wykonać z 50% zniżką w centrach medycznych Grupy do końca roku na terenie całego kraju.

W bloku o zdrowej kuchni królowały kulinarne wskazówki Roberta Sowy, Kasia Bosacka doradzała, czym kierować się podczas zakupów, a Maciej Miecznikowski wyjaśnił, jak powinna wyglądać prawidłowa dieta dla najmłodszych. Agnieszka Maciąg przy współpracy z Sephorą, Marco Aldany i Odzieżowym Polem przeprowadziła Metamorfozę, która całkowicie odmieniła wizerunek jednej z uczestniczek spotkania. Rozmowy o urodzie i istocie piękna wzbogacono o pokaz ćwiczeń Jukari Fit to Flex w wykonaniu Edyty Herbuś. W ostatniej części Iwona Kozak wprowadziła publiczność w tajniki rozwoju duchowego i zademonstrowała proste asany jogi.

Wiele emocji wywoływała ścianka Hydepark, na której zaproszeni goście pisali, co dla nich oznacza „Piękno w zdrowiu”. Wśród licznych ciekawych przemyśleń pojawiły się m.in. „Powrót do natury” Reni Jusis, „Odkrywanie wewnętrznej siły” Preeti Agrawal „Harmonia pięknego ducha i zdrowego ciała” Anny Dereszowskiej, „Dobry refren przy każdym posiłku” Macieja Miecznikowskiego oraz „Miłość i troska o innych” Katarzyny Montgomery.

Zwieńczeniem akcji „Piękno w zdrowiu” był pokaz synergii duszy i ciała w wykonaniu Melkart Ball oraz niepowtarzalny pokaz kolekcji ekologicznej Odzieżowego Pola i obuwia Loft37.pl. W finale Julia Pietrucha zaprezentowała niezwykłą kreację ze słoneczników, zaprojektowaną specjalnie na tę okazję przez duet projektantów kwiatowych –Zygmunta Sieradzania i Piotra Sekundę.
Partnerami akcji „Piękno w zdrowiu” są: LaciBios femina, Nicorette, Reebok, Physiogel, Marco Aldany, Sephora, Odzieżowe Pole, Loft37.pl, Złote Tarasy. Partnerem medycznym akcji jest Grupa LUX MED.
  


 

miejsce wydarzenia:
Warszawa
Złote Tarasy


 

 Copyright © 2002-2020


Polskie Niezależne Media
 
Kontakt z Redakcją