ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

 Warszawa
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA RELACJE KRONIKA NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE
 
 
30-11-2013   -    

 

 

Teatr Kamienica
Andrzejki z poczuciem humoru
Teatr Kamienica

Al. Solidarności 93
00-144 Warszawa

http://www.teatrkamienica.pl
biuro@teatrkamienica.pl
Teatr Kamienica
16:00
       
 
Teatr
Andrzejki to nie tylko wróżby, to również okazja do dobrej zabawy i śmiechu. 30 listopada na każdej ze scen Teatru Kamienica widzowie znajdą spektakle gwarantujące rozrywkę na najwyższym poziomie.

O godzinie 16:00 na Scenie Oficyna w sztuce „Porwanie Sabinek” zaprezentuje się rodzina Owidowiczów (w rolach głównych m.in. Dorota i Emilian Kamińscy). Ich perypetie opisane z nutką lekkiego, tuwimowskiego humoru, nie pozwolą Widzom na chwilę wytchnienia.

W „wieczorynkowej” porze na Scenie Parter pojawią się Przemysław Bluszcz i Tomasz Obara w brawurowej kreacji mężów, którzy mają wspólną żonę… Rozmowa dwóch, skrajnie różnych mężczyzn gwarantuje dobą zabawę, a tytuł „Mąż mojej żony” zostanie na pewno zapamiętany na długo.

Gwoździem andrzejkowego programu jest „Wieczór kabaretowy Emiliana Kamińskiego”, który rozpocznie się o godzinie 20:00 w Piwnicy Warsza. Dyrektor Teatru Kamienica przygotował wiele anegdot i żartów najwyższej klasy. W czasie wieczoru aktor wykona też pieśni znanych bardów, m.in. Niemena, Brela, Okudżawy. Prawdziwym rarytasem będą utwory z repertuaru Teatru Domowego – legendarny „Bluzg” i „Wrona…”. Istotą tego spektaklu jest jego nieustannie zmieniająca się formuła, widz może mieć pewność, że będzie uczestniczył w wydarzeniu unikatowym.

*Opisy spektakli dostępne są na stronie www.teatrkamienica.pl

  
www.teatrkamienica.pl
 
Miejsce:
Teatr Kamienica
 
Godz.
16:00
       

 


Dodaj wydarzenie    |   Rejestracja    |   Logowanie

 Copyright © 2002-2020


Polskie Niezależne Media
 

Kontakt z Redakcją


 Serwis Dziś w Polsce jest w całości finansowany przez Fundację Promocji Kultury