ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

 Warszawa
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA RELACJE KRONIKA NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE
 
 
14-02-2014   -    

 

 

Teatr Syrena
Olga Bończyk Piąta rano
Teatr Syrena

ul. Litewska 3
00-589 Warszawa
tel. 22 10 11 616

http://teatrsyrena.pl
Teatr Syrena
Litewska 3, Warszawa
19:00
       
 
Muzyka
„Piąta rano” to niezwykle osobisty, energetyzujący melanż swingu, jazzu, bosanovy, samby, a nawet gorących latynoskich rytmów, autorstwa Roberta Jansona, Iwony Kisiel, Witolda Cisło, Krzysztofa Herdzina z tekstami samej Magdy Czapińskiej, Jacka Bończyka, a także po raz pierwszy – Olgi Bończyk.
Olga Bończyk o płycie: „Chcemy wydać płytę niezwykłą i wyjątkową, jakiej od dawna brakowało w naszym kraju. Ta płyta, to swoistego rodzaju manifest zachwytu nad życiem, z całą jego nieprzewidywalnością. To również opowieść o tym, jak bez względu na wiek, możemy je pisać od nowa”.
Producentem muzycznym płyty został Krzysztof Herdzin – pianista, kompozytor, aranżer, dyrygent, producent płytowy. Współpracował przy Festiwalach Piosenki w Opolu i Sopocie. Był szefem muzycznym programów TV m.in.: III Edycji programu „Idol” oraz „Jak Oni Śpiewają”. Jego osobiste zaangażowanie w „Piątą Rano” zaowocowało napisaniem na tę płytę kilku niezwykłych kompozycji.
„Piąta rano” pojawi się na sklepowych półkach 8 listopada. Na płycie znajduje się 12 nowych piosenek, w tym „Nie zatrzymuj się”, którą mogliśmy usłyszeć m.in. podczas tegorocznego konkursu SUPERPREMIERY 50. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.
Olga Bończyk jest aktorką teatralną i filmową. Absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu na wydziale wokalno-aktorskim. Szerszej publiczności znana jest z serialu „Na dobre i na złe”. Od blisko 13 lat Olga Bończyk koncertuje w towarzystwie elity polskich muzyków jazzowych, m.in. Krzysztofa Herdzina, Jacka Piskorza, Andrzeja Święsa, Krzysztofa Szmańdy, Jana Zeylanda i wielu innych uznanych i cenionych na całym świecie muzyków.
W naszym teatrze odbędzie się premiera płyty oraz pierwszy koncert trasy koncertowej Olgi Bończyk.
Cena: 50 PLN
  
https://www.facebook.com/events/426850960776081/
 
Miejsce:
Teatr Syrena
Litewska 3, Warszawa
 
Godz.
19:00
       

 


Dodaj wydarzenie    |   Rejestracja    |   Logowanie

 Copyright © 2002-2020


Polskie Niezależne Media
 

Kontakt z Redakcją


 Serwis Dziś w Polsce jest w całości finansowany przez Fundację Promocji Kultury