ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

 Augustów
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA RELACJE KRONIKA NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE
 
 
13-11-2019   -   14-11-2019 

 

 

Augustowskie Placówki Kultury
FilmuJEMY, czyli miniprzegląd kina kulinarnego
Augustowskie Placówki Kultury

Miejski Dom Kultury
Rynek Zygmunta Augusta 9, Augustów

Miejska Biblioteka Publiczna
ul. Hoża 7, Augustów

Muzeum Ziemi Augustowskiej
Dział Etnograficzny
ul. Hoża 7, Augustów

Dział Historii Kanału Augustowskiego
ul. 29 Listopada 5a, Augustów

http://www.apk.augustow.pl
kino Iskra w Augustowie
       
 
Film
Przed nami najpyszniejsza impreza filmowa tego roku – już w środę 13 listopada DKF KINOCHŁON rozpoczyna miniprzegląd kina kulinarnego czyli FilmuJEMY. Co dla Państwa przygotowaliśmy? – wspaniałe doznania filmowe i kulinarne.
13 listopada o godz. 18:30 zapraszamy do augustowskiego kina Iskra na film o jednym z najsłynniejszych rodzeństw w światowej gastronomii. „Dziennik braci Roca. Szkocja” to opowieść o trzech braciach, którzy stworzyli jedną z najlepszych na świecie restauracji – El Celler de Can Roca, którzy wyruszają w podróż po Szkocji. Spragnieni nowej wiedzy, świeżości odkrywają nieznane produkty szkockich rolników, hodowców i zapoznają się z innowacyjnością szkockiej kuchni. Tuż po filmie, o godz. 21:00 w Tawernie Fisza odbędzie się kolacja tematyczna połączona z pairingiem alkoholi. Zapisy na to wydarzenie i rezerwacja miejsc oraz wszelkie informacje uzyskacie pod numerem tel. 730 023 730.
Drugi dzień, czyli czwartek 14 listopada przyniesie nam kolejne kulinarne atrakcje. O godz. 18:30 w kinie Iskra wyświetlimy film pt. „Noma. My Perfect Storm”. Przez kinowy ekran zajrzymy do Nomy, która mieści się w najstarszej dzielnicy Kopenhagi, w magazynach dawnej duńskiej floty handlowej i poznamy Pierre’a Deschamps, który jest tam szefem kuchni i bohaterem tego niezwykłego filmu o odkrywaniu kulinarnego dziedzictwa Skandynawii. Tego wieczoru po filmie porozmawiamy z Pawłem Bielawskim, restauratorem, właścicielem Restauracji pod Jabłoniami. Zainspirowani tym filmem także zaprosimy na kolację tematyczną z pairingiem alkoholi, która odbędzie się 5 grudnia o godz. 19:00 w Restauracji Pod Jabłoniami. Zapisy na to wydarzenie i rezerwacja miejsc oraz wszelkie informacje uzyskacie pod numerem tel. 500 081 940.
Przed każdym seansem poczęstunek i kieliszek wina. Bilety na filmy w cenie 15 zł (lub karnet DKF) do nabycia w Miejskim Domu Kultury, Rynek Zygmunta Augusta 9.
lub na godzinę przed seansami w holu kina.
Karnety na kolację + film do nabycia w partnerskich restauracjach – numery telefonu wyżej.
Serdecznie zapraszamy – smacznego!
APK – DKF KINOCHŁON
  
http://kinochlon.pl/filmujemy
 
Miejsce:
kino Iskra w Augustowie
 
Godz.
       

 


Dodaj wydarzenie    |   Rejestracja    |   Logowanie

 Copyright © 2002-2019


Polskie Niezależne Media
 

Kontakt z Redakcją


 Serwis Dziś w Polsce jest w całości finansowany przez Fundację Promocji Kultury