POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA RELACJE KRONIKA NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE
 
Kategorie wydarzeń
 
 
Film
Kabaret
Literatura
Muzyka
Plastyka
Sport
Taniec
Teatr
Wystawy różne
Wydarzenia inne
 
  Bezpłatne

Dla dzieci

Wspólne: dla dzieci i dorosłych

Dla seniorów

Festiwale

Odbywające się online
 
08-12-2021     - 20-12-2021  
WYDARZENIE ARCHIWALNE, już zakończone
Paulina Przybysz nagrała utwór zachęcający Polaków do ćwiczeń. Bohaterem klipu może zostać każdy!
ZAPRASZA
"Dziś w Polsce" - Portal POLSKA ZAPRASZA
http://polska.zaprasza.eu
...ogólnopolskie
miejsce:
Wydarzenie online
BEZPŁATNE
WSPÓLNE: dla dzieci i dorosłych
ONLINE
» Taniec
Paulina Przybysz, wokalistka i autorka tekstów znana z zespołu Sistars, nagrała utwór motywujący Polaków do wstania z kanap i rozpoczęcia regularnej aktywności fizycznej. Każdy, kto zechce podjąć sportowe wyzwanie, może stać się bohaterem specjalnego klipu do utworu „Przygotuj się!”. To część kampanii edukacyjnej o tej samej nazwie, której celem jest rozruszanie Polaków w trakcie pandemii. Organizatorami muzycznej akcji jest siedem polskich sieci fitness, w tym sieć Zdrofit oraz serwisy Medonet i Onet.

Kampania „Przygotuj się!” to długofalowy projekt edukacyjny, który ma zwiększyć wiedzę Polaków w zakresie pozytywnego wpływu ruchu i sportu na jakość życia, zdrowie oraz samopoczucie. Jednym z jego elementów jest projekt muzyczny, w który zaangażowała się niedawno Paulina Przybysz. Jej utwór „Przygotuj się!” ma być inspiracją i motywacją dla innych w rozpoczęciu aktywnego stylu życia. W pierwszym klipie do utworu wykorzystane zostały trzy choreografie o różnym poziomie trudności, do których nauki zachęcają mieszkańców Polski twórcy kampanii. Teledysk można zobaczyć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=WqAVhqzXvPw

Efektem końcowym projektu ma stać się drugie wideo do „Przygotuj się!” zmontowane tym razem na podstawie filmików tanecznych nadesłanych przez chętnych z całego kraju. Klip będzie promował zdrowy styl życia i aktywność fizyczną wśród Polaków, pokazując jednocześnie, że każdy może być aktywny na swój sposób, gdzie chce i kiedy chce, a sport nie powinien być kojarzony wyłącznie z treningiem wyczynowym, lecz również z dobrą zabawą.
Filmiki instruktażowe z układem tanecznym zaprezentowanym przez instruktorkę są również dostępne na www.przygotujsie.medonet.pl. Za pośrednictwem tej strony można również przesyłać gotowe nagrania ze swoją aktywnością w celu wzięcia udziału w klipie. Zgłoszenia można wysyłać do 20 grudnia.
https://piosenka.przygotujsie.pl/
Miejsce:
Wydarzenie online
Godz.
WYDARZENIE ARCHIWALNE, już zakończone

 
 


Dodaj wydarzenie    |   Rejestracja    |   Logowanie

 Copyright © 2002-2022


Polskie Niezależne Media
 

Kontakt z Redakcją


 Serwis Dziś w Polsce jest w całości finansowany przez Fundację Promocji Kultury