ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA RELACJE KRONIKA NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE
 
Kategorie wydarzeń
 
 
Film
Kabaret
Literatura
Muzyka
Plastyka
Sport
Taniec
Teatr
Wystawy różne
Wydarzenia inne
 
  Bezpłatne

Dla dzieci

Wspólne: dla dzieci i dorosłych

Dla seniorów

Festiwale

Odbywające się online
 
28-08-2020     - 28-08-2020  
WYDARZENIE ARCHIWALNE, już zakończone
VADER / GOŚCIE: TRAUMA + INSIDIUS
ZAPRASZA
Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie
ul. Dąbrowszczaków 3
10-538 Olsztyn
(Kamienica Naujacka MOK)
tel.: (89) 522 13 72 (centrala)
fax: (89) 522 13 51
http://www.mok.olsztyn.pl
Olsztyn
miejsce:
Amfiteatr im. Czesława Niemena
20:00
» Muzyka
VADER / GOŚCIE: TRAUMA + INSIDIUS

28 sie 2020 20:00

Amfiteatr im. Czesława Niemena, ul. Okopowa

Z diablą satysfakcją zapraszamy na koncert grupy Vader, jednego z najlepiej rozpoznawalnych polskich zespołów na świecie! Koncert wyjątkowy, bo rozpoczynający światową trasę zespołu. Legenda death metalu zmiażdży wasze uszy 28 sierpnia o 20:00 w olsztyńskim Amfiteatrze. Gościnnie wystąpią grupy Trauma i Insidius.

Dziś o zespole Vader mówi się jako o żelaznej klasyce i prekursorze gatunku. Ale najpiękniejsze jest to, że pozostając punktem odniesienia i nieustającą inspiracją dla czarnych legionów we wszystkich zakątkach globu, horda Petera nadal młóci z energią godną młodzieniaszków i potrafi skopać tylne części ciała jak mało kto. Bez trudu możecie się o tym przekonać podczas koncertu promującego najnowszy album Vadera: Solitude in Madness!

„Solitude in Madness”, nagrany z producentem Scottem Atkinsem latem 2019 roku w studio Grindstone w Anglii, to dwunasty pełny album studyjny Vadera (a 27. w kompletnej dyskografii). Wydany na świecie przez Nuclear Blast, jest dystrybuowany w Polsce przez przedstawiciela tej firmy - Mystic Production. Wydanie płyty w maju 2020 poprzedziło pojawienie się kolejno trzech singli („Shock and Awe", „Into Oblivion” - do którego nagrano także wideo - oraz „Bones”). „Shock and Awe” oraz „Bones” wydane zostały także w formacie 7” winyla (pt. „Rotten Bones…”).

Na deskach olsztyńskiego Amfiteatru tego wieczoru pojawią się również:

Trauma - deathmetalowa załoga z Elbląga, początkowo grająca pod nazwą Thanatos. Po 1992 roku, już jako Trauma, grupa wydaje demo, jeden minialbum, osiem dużych płyt i album koncertowy. Na swym koncie ma m.in. trasy z Decapitated, Vader, Master, Krabathor i Xenomorph. U boku Vadera, Azarath i Vesanii grupa wzięła udział w najbardziej prestiżowej trasie w swojej karierze – „Blitzkrieg 4”.

Insidius - zespół rozpoczął oficjalną działalność w roku 2013. W roku 2016 wydał debiutancki album pt. "Shadows Of Humanity". Druga płyta "Infamia" wydana została w kwietniu 2019 roku nakładem Ermland Productions. Grupa w swojej twórczości porusza się w szeroko pojętym death metalu. Zespół tworzy pięciu obytych scenicznie muzyków z charyzmatycznym frontmanem na czele. Zespół przez lata aktywności dzielił scenę z takimi zespołami jak: Vader, Marduk, Infernal War, Trauma, Antigama, Arkona (Pl), Vesania, Lost Soul i wieloma innymi.

Zapraszamy do piekła!

Podczas wydarzenia obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa.

wstęp 40 zł
Miejsce:
Amfiteatr im. Czesława Niemena
Godz.
20:00
WYDARZENIE ARCHIWALNE, już zakończone

 
 


Dodaj wydarzenie    |   Rejestracja    |   Logowanie

 Copyright © 2002-2020


Polskie Niezależne Media
 

Kontakt z Redakcją


 Serwis Dziś w Polsce jest w całości finansowany przez Fundację Promocji Kultury