POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA RELACJE NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE
 
Kategorie wydarzeń
 
 
Film
Kabaret
Literatura
Muzyka
Plastyka
Sport
Taniec
Teatr
Wystawy różne
Wydarzenia inne
 
  Bezpłatne

Dla dzieci

Wspólne: dla dzieci i dorosłych

Dla seniorów

Festiwale

Odbywające się online
 
14-07-2024       
WYDARZENIE ARCHIWALNE, już zakończone
Ciepło
Kultura w Parku! Koncerty w Parku Jakubowo
ZAPRASZA
Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie
ul. Dąbrowszczaków 3
10-538 Olsztyn
(Kamienica Naujacka MOK)
tel.: (89) 522 13 72 (centrala)
fax: (89) 522 13 51
http://www.mok.olsztyn.pl
dobro@mok.olsztyn.pl
Olsztyn
miejsce:
Park Jakubowo, nieopodal jeziorka Mummel
18:00
BEZPŁATNE
» Muzyka
W ramach cyklu LETNIA ODYSEJA w olsztyńskim Parku Jakubowo wystąpi grupa CIEPŁO! 💐👨‍🚀💐 MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na bezpłatny koncert w niedzielę 14 lipca o godz. 18:00 na plenerowej scenie w sąsiedztwie jeziorka Mummel. Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu "Kultura w Parku!", finansowanego z Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego.
💐👨‍🚀💐
Zespół CIEPŁO powstał oficjalnie jesienią 2022 roku, choć tak naprawdę muzycy poznali się ponad dekadę wcześniej i już wtedy w ich głowach zaczęły rodzić się pierwsze autorskie pomysły. Rok 2023 był jednak przełomowy; do czwórki przyjaciół, Martyny Jaskulskiej-Dejnak, Piotra Dejnaka, Łukasza Borowieckiego i Adriana Krawczyka dołączył perkusista Kuba Mikulski. Prace ruszyły pełną parą i zespół zarejestrował pierwszy długogrający album pod tytułem POCZUJ, który światło dzienne ujrzy już w czerwcu 2024 roku. Członkowie zespołu swoją twórczość określają mianem Warm Popu. Ich utwory nigdy nie były wynikiem chłodnej kalkulacji a wyłącznie efektem szczerego procesu twórczego. Muzycy poruszają się w stylach z pogranicza popu, funku, rocka, nie zważając jednak zbytnio na powszechnie obowiązujące produkcyjne standardy. Celem artystów było stworzenie swoistego muzycznego mikroklimatu, w którym poczują się komfortowo i urzeczywistnią swoje „ja”. Członkowie zespołu najlepiej czują się jednak na scenie. Wierzą, że rok 2024 będzie kolejnym przełomem na ich muzycznej ścieżce, a praca, jaką wykonali w studiu i sali prób, już za chwilę zaowocuje pięknymi koncertowymi chwilami i CIEPŁYM odbiorem słuchaczy!
💐👨‍🚀💐
Realizowane ze środków finansowych gminy Olsztyn w ramach Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego koncerty w Parku Jakubowo odbywają się już po raz piąty. Wracają na osiedle Wojska Polskiego po rocznej przerwie. Park Jakubowo, czyli piękne, zielone, a jednocześnie zabytkowe miejsce, jest idealną przestrzenią do tego, by wspólnie z rodziną, przyjaciółmi i sąsiadami, doświadczyć kojących dźwięków, czy w rytmie trochę bardziej energicznym – potupać nóżką. Albo dwiema. Wziąć w ramiona kogoś, komu w duszy gra to, co i nam. I bawić się wyśmienicie!
W tym roku, zainspirowani powiedzeniem „Cudze chwalicie, swego nie znacie”, MOK Olsztyn postanowił zaprosić artystów związanych z Olsztynem. W ramach cyklu LETNIA ODYSEJA w Parku Jakubowo wystąpią przed Wami:
14.07 ND 18:00
👉 CIEPŁO
21.07 ND 18:00
👉 KAYMAK
11.08 ND 18:00 / Park Jakubowo
👉 THE DOCTORS
25.08 ND 18:00 / Park Jakubowo
👉 ŻYWIOŁY
💐👨‍🚀💐
Ciepło
Kultura w Parku! Koncerty w Parku Jakubowo
14 lipca (niedziela) / godz. 18:00
Park Jakubowo, nieopodal jeziorka Mummel
Wstęp wolny
https://www.mok.olsztyn.pl/
Miejsce:
Park Jakubowo, nieopodal jeziorka Mummel
Godz.
18:00
WYDARZENIE ARCHIWALNE, już zakończone

 
 


Dodaj wydarzenie    |    Dodaj relację    |    Rejestracja  |  Logowanie
 
 
 Copyright © 2002-2024


Polskie Niezależne Media
 

Kontakt z Redakcją


 Serwis Dziś w Polsce jest w całości finansowany przez Fundację Promocji Kultury