POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA RELACJE NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE
 
Kategorie wydarzeń
 
 
Film
Kabaret
Literatura
Muzyka
Plastyka
Sport
Taniec
Teatr
Wystawy różne
Wydarzenia inne
 
  Bezpłatne

Dla dzieci

Wspólne: dla dzieci i dorosłych

Dla seniorów

Festiwale

Odbywające się online
Kurs rysunku Kraków ferie zimowe 2026 02.02-06.02.26 5 DNI PO 3 GODZ. ZEGAR.
02-02-2026
06-02-2026
ul. Felicjanek 15/13, Kraków,
I p., na domofonie wcisnąć 13

28-11-2021, niedziela sortuj wg. nazwy
"Sekret Misia Gagatka" - komedia kryminalna
Augustów
miejsce:
sala widowiskowa Miejskiego Domu Kultury
Rynek Zygmunta Augusta 9,
wejcie od ul. Kocielnej, II pitro
28-11-2021    -    
18:00
Sekret Misia Gagatka komedia kryminalna Teatru Pneumatycznego
Augustowskie Placwki Kultury w imieniu Teatru Pneumatycznego zapraszaj w niedziel 28 listopada 2021 o godz. 18:00 do Sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury (Rynek Zygmunta Augusta 9, wejcie od strony ul. Kocielnej, II pitro) na komedi kryminaln Sekret Misia Gagatka.
Sztuka, ktra swoj premier miaa 30 wrzenia ubiegego roku opowiada histori apodyktycznego i bezwz(...)  ... więcej »
Wieczory Tumskie - 100. rocznica urodzin Tadeusza Rewicza
Wrocław
miejsce:
Aula Papieskiego Wydziau Teologicznego
pl. Katedralny 1A, 48-300 Wrocaw.
28-11-2021    -    
18:00
BEZPŁATNE
28 listopada 2021 r.

100. ROCZNICA URODZIN TADEUSZA RӯEWICZA

Zapraszamy serdecznie na listopadowy Wieczr Tumski powicony Tadeuszowi Rewiczowi z okazji 100. rocznicy urodzin. Wieczr odbdzie si 28 listopada br. w Auli Papieskiego Wydziau Teologicznego we Wrocawiu, pl. Katedralny 1. Pocztek Wieczoru
o godz. 18:00.

W pierwszej czci Wieczoru wykad Niepokoje Tadeusza Rewicza w galerii
malarstwa wygosi Tatiana Hoownia, hi(...)  ... więcej »
SPACER SZLAKIEM SAWNYCH POLAKW Z WYBORU
Warszawa
miejsce:
Koci w. Anny, ul. Krakowskie Przedmiecie 68, Warszawa
28-11-2021    -    
12:00
PTTK Trakt zaprasza na wycieczk z cyklu Jesiennych Spacerkw po Warszawie.
Wycieczk poprowadzi Sylwia Kasprowicz, licencjonowana przewodniczka po Warszawie.

28.11.2021 r. (niedziela) - godz. 12.00
SPACER SZLAKIEM SAWNYCH POLAKW Z WYBORU
Spotkanie z przewodnikiem pod Kocioem w. Anny, ul. Krakowskie Przedmiecie 68
Koniec wycieczki pod Kamienic Wedla, ul. Szpitalna 8
Spacer bdzie trwa ok. 2,5 godziny

Dlaczego krl Afganistanu(...)  ... więcej »
Filmowy poranek dla dzieci: Pettson i Findus Najlepsza Gwiazdka
Warszawa
miejsce:
Dom Kultury Kadr
28-11-2021    -    
12.00
dla dzieci w wieku 0-6 lat
dla dzieci w wieku 7-12 lat
wstp: 15 z, kup bilet online
sala: Broadway

Wreszcie nadeszy dugo wyczekiwane wita. Pettson i jego koci przyjaciel Findus maj dug list zada: trzeba znale choink, wysprzta dom, przygotowa pysznoci i zrobi wiele innych powanych rzeczy!

Findusowi marzy si magiczna Gwiazdka, jednak od samego pocztku wszystko idzie nie tak jak powinno. Kiedy witeczne plany psuje nieyca, a uparty Pettson nie chce przyj pomocy od ssia(...)  ... więcej »
 
 
Już trwają:
 
TO WYDARZENIE JUŻ TRWA
NUDOŁAMACZ 2026 - ferie w mieście
Augustów
Augustów
17-01-2026    -    31-01-2026
   
TO WYDARZENIE JUŻ TRWA
II Mistrzostwa Polski Międzypokoleniowe w Speed-ballu.
Myślenice
Wiśniowa

Wydarzenie wspiera Województwo Małopolskie i Gmina Wiśniowa.
21-04-2025    -    30-06-2026
10.00
BEZPŁATNE
   
WSPÓLNE: dla dzieci i dorosłych
DLA SENIORÓW
TO WYDARZENIE JUŻ TRWA
I Mistrzostwa Polski Rodzin w Speed-ballu.
Partnerem wydarzenia jest Województwo Małopolskie.
Myślenice
Hala sportowa w Myślenicach
23-06-2025    -    31-07-2026
Start wydarzenia: 10.30.
BEZPŁATNE
   
WSPÓLNE: dla dzieci i dorosłych
 
maj, 2006
Pn Wt Sr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
maj 2006
OSTATNIO DODANE:
Walentynkowe silent disco
Olsztyn
 miejsce:
Zajezdnia trolejbusowa, ul. Knosały
14-02-2026    -   
BEZPŁATNE
20:00
MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na walentynkowe silent disco! Zabawa rozpocznie się w sobotę 14 lutego o godz. 20:00 w Zajezdni trolejbusowej przy Knosały.
Tym razem gramy EMOCJONALNIE!
🎧 Na jednym kanale zapodamy nutę dla szczęśliwie zakochanych. Do brykania, obściskiwania i wirowania.
🎧 Na drugim kanale polecimy z muzą dla zakochanych nieszczęśliwie. Będzie nastrojowo, przytulańcowo i uczuciowo.
🎧 Na trzecim kanale zagr (...)
... artykuł »
 
Z ojca na syna: Filmowe klocki
Olsztyn
 miejsce:
Kamienica Naujacka, ul. Dąbrowszczaków 3
21-02-2026    -   
BEZPŁATNE
11:00
MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie cyklu „Z ojca na syna”! Warsztaty dla ojców z dziećmi w wieku 7+ „Filmowe klocki” rozpocznie się w sobotę 21 lutego o godz. 11:00 w Kamienicy Naujacka.

Tata Maciek i jego stały partner w kreatywnym zamieszaniu – syn Mikołaj – chcą Was zaprosić na warsztaty, na których pokażą, jak bawić się klockami LEGO… zupełnie inaczej. Razem zbudujemy i ożywimy własną animac (...)
... artykuł »
 
Kinowy twardziel: Początki
Olsztyn
 miejsce:
Galeria Dobro, ul. Stare Miasto 24/25
06-02-2026    -   
BEZPŁATNE
18:00 - 6.02.2026
17:00 - 8.02.2026
MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na spotkania z archetypicznie faceckim kinem! Aż dwa spotkania cyklu „Kinowy twardziel: Początki" odbędą się kolejno 6 i 8 lutego (piątek i niedziela) o godzinach odpowiednio 18:00 i 17:00 w Galerii Dobro.

Skąd się wziął w zbiorowej świadomości obraz twardziela w kinie? Kto przetarł szlaki Rambo, Człowiekowi z blizną czy rewolwerowcom z Dzikiego Zachodu? Na to pytanie odpowiedzą filmowe pierwow (...)
... artykuł »
 
Z ojca na syna: Bitewniaki
Olsztyn
 miejsce:
Kamienica Naujacka, ul. Dąbrowszczaków 3
07-02-2026    -   
BEZPŁATNE
11:00
MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na pierwsze spotkanie cyklu „Z ojca na syna”! Warsztaty dla ojców z dziećmi w wieku 7+ „Bitewniaki” rozpocznie się w sobotę 7 lutego o godz. 11:00 w Kamienicy Naujacka.
Polek i Wojtek to tata i syn, którzy wspólnie odkryli pasję do gier bitewnych. Razem zgłębiali tajniki tego hobby i nadal dzielą tę fascynację. Dzięki pasji mają wyjątkową relację i przestrzeń do dzielenia się ze sobą ra (...)
... artykuł »
 
Olsztyn Rap Garaż
Olsztyn
 miejsce:
Zajezdnia trolejbusowa, ul. Knosały
13-02-2026    -   
18:00
MOK Olsztyn zaprasza na hip-hop! Olsztyn Rap Garaż startuje w piątek 13 lutego o godz. 18:00 w Zajezdni trolejbusowej przy Knosały.
Zagrają dla Was:
🎤 Karol’ek – reprezentant olsztyńskiej sceny rapowej i bywalec Studia Akustkia. Autor takich utworów jak „Jumanji”, czy „Ślizgawka”, niegdyś współpracujący ze Szpakiem i Bor Crew. Przerapował do mikrofonu dziesiątki godzin, a na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Poza  (...)
... artykuł »
 
Kulturalny Walenty
Olsztyn
 miejsce:
Kamienica Naujacka, ul. Dąbrowszczaków 3
14-02-2026    -   
17:00
Mężczyzno, zaproś swoją drugą połówkę na Walentynki! My ogarniemy romantyzm.
MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na walentynkowe randkowanie w Kamienicy Naujacka! „Kulturalny Walenty” rozpocznie się oczywiście 14 lutego o godz. 17:00.

Tym razem mężczyzna nic nie musi. Nie organizuje, nie planuje, nie kombinuje. W MOK-u wszystko będzie już gotowe. Stoliczki, jedno ciastko, dwie łyżeczki i wiele innych atrakcji wprost z filmoweg (...)
... artykuł »
 
Krzysztof Suchowiecki: Koniec świata drobnych rzeczy
Olsztyn
 miejsce:
Galeria DOBRO, ul. Stare Miasto 24/25
23-01-2026    -   
BEZPŁATNE
18:00
MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na wystawę fotografii Krzysztofa Suchowieckiego „Koniec świata drobnych rzeczy”. Wernisaż rozpocznie się w piątek 23 stycznia o godz. 18:00 w Galerii Dobro na Starym Mieście.

Wiejskie sklepy, bary, zaułki, Ursusy, Bizony, wąskie drogi, przystanki PKSu czy semafory kształtowe. Do niedawna miasteczka i wsie miały swój niepodrabialny charakter, ukształtowany za czasów PRL-u, a nawet wcześniej. Dzi (...)
... artykuł »
 
Karcer, Fajrant, How We Met // Punk Rock Fest vol. 4
Olsztyn
 miejsce:
Zajezdnia trolejbusowa, ul. Knosały
21-02-2026    -   
19:00
MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na koncerty punkowych kapel Karcer, Fajrant i How We Met! Punk Rock Fest vol. 4 odbędzie się w sobotę 21 lutego o godz. 19:00 w Zajezdni trolejbusowej przy ul. Knosały.
👊 Karcer
Legenda polskiej sceny punk-rockowej. Zespół założony w 1983 roku w Słupsku. Kapela na swoim koncie ma osiem płyt.
👊 Fajrant
Olsztyńska kapela punk-rockowa założona w 2000 roku, posiadająca na swoim koncie trzy płyt (...)
... artykuł »
 
ALTERNATYWNY SWAP VOL. 38 Edycja Wiosenna
Warszawa
 miejsce:
Galeria fochy i fanaberie, ul. Ząbkowska 3, Warszawa
28-03-2026    -   
15.00
Zapraszamy na 38. edycję Alternatywnego Swapu!
Pragniesz znaleźć niezwykłą kreację na koncerty, larpy i alternatywne sesje zdjęciowe? A może stylizacje z Halloween czy Castle Party już się Tobie znudziły?

Alternatywny Swap jest dla Ciebie!

Co?
ALTERNATYWNY SWAP VOL. 38 Edycja Wiosenna

Czyli?
Alternatywna garażówka: gorsety, tiule i koronki, glany, a także dodatki, biżuteria i bibeloty.

Kiedy?
28 marca (sobota) godz. (...)
... artykuł »
 
W Irlandzkim Rytmie - CARRANTUOHILL & Goście - Maciej BALCAR - Formacja taneczna SALAKE na Dzień Świętego Patryka i Międzynarodowy Dzień Teatru
Chorzów
 miejsce:
Chorzowskie Centrum Kultury
27-03-2026    -   
WSPÓLNE: dla dzieci i dorosłych
19:00
„W Irlandzkim Rytmie”muzyka i taniec CARRANTUOHILL & Goście Maciej BALCAR - Formacja taneczna SALAKE

W Irlandzkim Rytmie to widowisko muzyczno-taneczne stworzone w oparciu o wieloletnie doświadczenia artystyczne grupy CARRANTUOHILL oraz współpracującej z nią formacji tanecznej SALAKE.

SALAKE (uznana w wielu miejscach świata formacja taneczna) zaprezentuje najnowszą odsłonę kunsztu irlandzkiego tańca w mistrzowskim wydaniu. P (...)
... artykuł »
 
 
 


Dodaj wydarzenie    |    Dodaj relację    |    Rejestracja  |  Logowanie
 
 
 Copyright © 2002-2026


Polskie Niezależne Media
 

Kontakt z Redakcją


 Serwis Dziś w Polsce jest w całości finansowany przez Fundację Promocji Kultury